Fákat és ágakat távolítottak el a tűzoltók
2026. június 22. 07:57
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében tegnap tízszer kellett beavatkozniuk a hivatásos tűzoltóknak az időjárással összefüggő események miatt.
Három esetben útra dőlt fát, hat helyen lehasadt ágakat távolítottak el az egységek. Miskolcon, az Andrássy utcában egy társasház erkélyének előtetőjét bontotta meg a szél, míg az Erdélyi utcában egy parkoló személygépkocsit rongált meg egy faág. Kazincbarcikán, a Dobó István téren egy lehasadt faág miatt kérték a tűzoltók segítségét, de a közelben egy veszélyessé vált fát is ki kellett vágnia az egységnek. Az események során nem történt sérülés.
Fotó: illusztráció